Ufak alanlar için en uygun koku makinesi ...

Birçok insan evde kokulandırmanın faydalarını keşfettikçe, aromaterapi pazarı geniş bir ürün yelpazesiyle büyüdü. İyi işleyen ve güzel bir koku difüzörü evdeki kokulandırmanız için en iyi çözüm olabilir.

Kokuyu evde yaymanın ambiyans yaratmaktan, rahatlamayı teşvik etmekten, üretkenliği ve berraklığı arttırmaktan temizliğe veya terapötik uygulamalara kadar pek çok amacı olabilirken, istenen sonucu elde etmek için doğru araçlara sahip olmak önemlidir. Kusursuz bir deneyim sunmak için iyi işleyen bir ürüne sahip olmak, faydalarına odaklanmanız için size zaman bırakır, böylece etkinliğine güvenebilirsiniz.

Kişisel aromaterapi difüzörleri açısından, nihayetinde bir koku veya uçucu yağın havada taşınması ve havada kalıcı bir aroma oluşturması için bir yol sağlayan birkaç farklı tip vardır. Dört ana tür ısı, buharlaştırıcı, ultrasonik / nemlendirme ve nebulizasyondur. Elbette, bazıları farklı nedenlerle farklı stilleri tercih eder, ancak verimlilik açısından bunlar biraz kronolojik bir sıradadır ve ufak alanlarda ultrasonik kokulandırma en etkili ve verimli olanıdır. Isı yöntemleri açık alev riski taşır ve / veya kokunun özelliklerini değiştirir ve genellikle koku bir tabakta alevle suyla karıştırıldığı için kokuyu çok uzağa taşımaz. Bunun yerine bir alevin ışık ve ambiyans niteliklerini arıyorsanız bir muma dönmeniz en iyisi olabilir. Evaporatif yöntemler, keçe gibi bir malzeme parçası üzerinde, üzerine hava iten bir fan ile koku maddesini içerir. Bu, ilk başta güçlü bir sonuç verebilir, ancak sonuçta tutarlı bir koku seviyesi sağlamaz ve yine başka bir malzeme ile birleştirildiğinde kokunun bütünlüğünün ortaya çıkmasına izin vermez. Ultrasonik veya nemlendirici difüzörlerin iki amacı, suyla elektronik olarak bir koku yayarak havayı nemlendirmek ve ıslak bir sis oluşturmaktır. Bu şekilde alanınız hem nemlendirilir hemde başarılı bir şekilde ortam kokulandırması sağlanır.

Ultrasonik difüzyon teknolojisinin, kokuyu havaya aktarmanın en etkili ve güçlü yolu olduğu kanıtlanmıştır. Kokuyu bir nebülizörde barındırarak çalışır ve bir dizi tüp vasıtasıyla sıvıyı hava ile titreştirerek karıştırarak çalışır, nebülizörden dağılan kuru bir mikro buhara dönüşür. Isı, buharlaşma veya su karışımı kullanılmadığından, kokunun en saf ifadesini ve en güçlü sonucu elde edersiniz.


SCENTMEGA MINI koku difüzörümüz, fiyat performans açısından piyasadaki en iyi ürünlerden biridir.Şık görümünün yanında isterseniz ışıklı olarak kullanabileceğiniz 2 modu mevcuttur. 10 ml SCENTMEGA esanslarını difüzörün içine gerekli miktarda su ekledikten sonra isteğe göre 5 ila 10 damla olarak istediğiniz yoğunluğa göre damlatabilirsiniz. 


52 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

INSTAGRAM

FACEBOOK

HAMİDİYE MAHALLESİ ARİFE SOKAK GOLDA İŞ MERKEZİ NO:15/2 KAĞITHANE İSTANBUL

TÜRKİYE

Tel: 0212-294-34-36

Whatsapp: 0533-460-69-88

info@scentmega.com

© 2020 SCENT MEGA TÜM HAKLARI SAKLIDIR.