top of page

HAKKIMIZDA

2010 yılında kurulan Mefor Kurumsal Kokulandırma firmasının bünyesinde barındırdığı Scent Mega, yüksek kalite kokulandırma cihazları üretimi ve her türlü kokulandırma alanında servis vermektedir.

Kurumsal kokulandırmadaki amacımız, farklı sektörlerden firmaların işletmelerindeki servisi ve kaliteyi bir üst seviyeye çıkarmaktır. Bunu da sizlerle birebir ilgilenen satış temsilcilerimizle ve satış sonrası servisine verdiğimiz önemle sizlere sunuyoruz

Cihazlarımız kendi bünyemizde üretilirken, müşterilerimize ve sektöre özel üretimlerimizde mevcuttur. Kullandığımız esanslar Fransa,ABD ve İsviçreden ithal olup aynı zamanda yerli esans firmalarıyla da çalışmalarımız bulunmaktadır. Bunun yanında koku cihazlarının üretimi İstanbul’ da bulunan üretim atölyemizde gerçekleşmektedir. Ürünlerimizin hepsi patent ve marka tescili koruması altında olup esanslarla ilgili bütün belgelerimiz hazır durumda bulunmaktadır.

İçinde bulunduğumuz sektörler arasında yüksek kalite esans üretimi ,koku aksesuarları ve kendi markamız altında hijyen ve koku ürünlerimizde mevcuttur.

Scent Mega olarak isteklerinizi yerine getirmeye hazırız…

bottom of page